В ІФНТУНГ презентували нову ґрантову програму

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася презентація ґрантової  програми Connect Poland Prize  за участі  директора управління неінвестіційніх проектів міста Люблін, менеджера, проектного тренера  Кшиштофа Лонткі та адміністрації університету, директорів навчально-дослідницьких інститутів, науковців, студентів.

Програма розрахована на стартапи, що хочуть розвивати свої ідеї через партнерство з великими корпораціями в Польщі з можливістю вийти на ринки інших1європейських країн. Участь в програмі, що підтримується Польським агентством з розвитку підприємництва, Європейським союзом, ініціативами Smart Growth та Start in Poland дає можливість українським стартаперам на реалізацію інноваційного проєкту отримати:

• до 50 000 євро грантових коштів;
  • підтримку експертів;
  • доступ до інфраструктури великих компаній;
  • можливість здобуття інвесторів і бізнес партнерів.

«Брати участь в програмі можуть будь-які проекти, що працюють у галузі роботизації і кібербезпеки, Інтернет речей, енергетики тощо. Вперше ґрантодавець не вимагатиме власного внеску і детального звіту по кожному євроценту» - зазначив Кшиштоф Лонтка, який, до слова, проводив презентацію українською мовою.

Представники університету, які прагнуть долучитися до Програми, повинні заповнити заявку до 5 вересня і після отримати додаткову консультацію від Кшиштофа Лонтки щодо  питань, які виникатимуть під час заповнення заявки.