Університетські команди ввійшли до півфіналу студентської першості світу з програмування ICPC

Нещодавно на базі Інституту інформаційних технологій пройшов 1 етап олімпіади з алгоритмічного програмування для студентів університетів, коледжів, учнівських команд закладів загальної середньої освіти, яке організатори називають «найстарішим, найбільшим і найпрестижнішим» у галузі програмування — ICPC 2023.

Так, за результатами змагань команди Інституту інформаційних технологій — IFNTUOG_Cratos Coders, IFNTUOG_JAVA_THE_BEST — увійшли до півфіналу конкурсу SEERC-2023, отримавши можливість змагатися за студентську першість з програмування у Південно-Східній Європі.

До складу команд увійшли: IFNTUOG_Cratos Coders (Владислав Іванов, Володимир Стефунько, Богдан Римар, тренер — в.о. завідувача кафедри інженерії програмного забезпечення, доц. Вікторія Бандура), IFNTUOG_JAVA_THE_BEST (Святослав Пінкевич, Андрій Пелехович, Ярослав Цихоня, тренер — асистент кафедри інженерії програмного забезпечення Любов Саманів).

Окрім університетських команд до півфіналу ввійшли юні програмісти з коледжу КПК (команда cKPC_PolyX, Володимир Онищук, Володимир Павлюк, Роман Горячка, Ростислав Чорнейчук, тренер —Вікторія Красничук) та зі шкільного дивізіону — КЛ № 5 (збірна команда) sKL5-ALGO2-Carpathian Legion (Віталій Фояк, Юрій Псюк, Павло Цікалишин, тренер — Андрій Попик).

Вітаємо команди та бажаємо перемоги!

SEERC 2023 відбудеться 28 жовтня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.