УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ПУА В ЗАСІДАННІ РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ЗІ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ

9 січня завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Іван Лопушинський як офіційний опонент узяв участь у засіданні разової спеціалізованої вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На спецраді було успішно захищено дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» Сергієм Паладійчуком на тему «Організація оцінювання якості діяльності регіональних органів представницької влади в Україні».

Приємно, що професорсько-викладацький склад кафедри ПУА продовжує активно розвивати науку публічного управління та адміністрування в Україні.