Участь викладачів у ІІ Зимовій школі

04-06 лютого 2022 р. у смт. Славсько, Львівська область в засніжених Карпатах відбувалася у форматі #TED ІІ Зимова школа «Науково-педагогічні працівники: особистісний розвиток, лідерство. Спеціальна тема: Дуальна освіта»!

Варто відмітити, що у межах Змістовного модуля II.IІІ. «Лідер і команда в освіті» Теодозія Яцишин, доктор технічних наук, професор кафедри технологій захисту навколишнього середовища та Олена Побігун, канд.географ.н., доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу інтерактивно провели діалог із присутніми за темою застосування технологій Lean-менеджменту в освітній сфері. Слухачі познайомилися із сутністю Kaizen, оптимізацією витрат ресурсів в освітньому процесі, навчилися будувати діаграму Ісікави під час розв’язання нагальних проблем організації змішаного навчання.

• спікер