Національний туристичний саміт України

17-18 травня 2024 року відбувся Національний туристичний саміт України.

Упродовж двох днів 30 спікерів з України та Європи обговорювали виходи боротьби з воєнними викликами у туризмі. Це майданчик для обговорення актуальних питань та викликів, які на сьогодні постали перед галуззю гостинності країни, який щорічно збирає провідних міжнародних експертів та лідерів туристичної сфери з усієї України для продуктивної дискусії.

Серед топ-спікерів – Джулія Сімпсон, президентка та СЕО World Travel and Tourism Council (міжнародна організація об'єднує понад 200 світових туристичних топ-компаній), Іштван Уйгелі, депутат Європейського Парламенту та Маркус Люте, президент Hotel Stars Union (одна з найпоширеніших систем класифікації готелів). У заході приймала участь й завідувачка кафедри ТРР Коробейникова Я.С.

Такі зібрання дають можливість брати участь у дискусіях, обмінюватися досвідом, налагоджувати контакти з фахівцями в туризмі для підвищення якості навчального процесу на освітніх програмах кафедри ТРР .