Участь у міжнародних програмах і проєктах – серед пріоритетів ІФНТУНГ

Орієнтуючись на нову стратегію університету, яка передбачає  посилення участі працівників в міжнародних грантових програмах, представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь у заході Програми ЄС «Interreg Europe та URBACT: особливості, комунікація та секрети успіху».

Під час заходу були розглянуті питання обміну досвідом, навчання та підвищення кваліфікації персоналу ІФНТУНГ щодо впровадження інноваційних підходів та розбудови потенціалу університету, розроблення політики за пріоритетними напрямами, зокрема: Європа – розумна, зелена, об’єднана, соціально відповідальна. Учасники розглядали також питання регіонального врядування.

Представники ІФНТУНГ вдячні організаторам за інформативність та можливості пошуку платформ для комунікації та партнерів, за презентацію  кращих практик, які стимулюють університет до участі у  європейських проєктах, подальше використання їх досягнень та відкриття переваг програми для університету.

Акутуальні новини