Участь у ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ з міжнародною участю «Альтернативний туризм»

17 жовтня 2024 року зав кафедри ТРР Коробейникова Я.С. взяла участь у ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ з міжнародною участю «Альтернативний туризм», присвячена 20- річчю заснування кафедри туризму, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Обговорювалися напрями розвитку туризму і рекреації України на сучасному етапі: роль туризму і рекреації в умовах війни та у повоєнному відновленні України; нові види і форми туризму як альтернативний напрям розвитку туристичної сфери в світі та Україні; актуальні проблеми менеджменту підприємств туристичної сфери; сучасні тенденції та перспективи розвитку індустрії гостинності; підготовка кадрів з туризму і рекреації, менеджменту, готельно-ресторанної справи, терапії та реабілітації.

Ярослава Степанівна виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Сучасні тенденції готельної галузі в контексті концепції сталого розвитку туризму».