УЧАСТЬ У 7-ІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ КОСМІЧНИХ РЕСУРСІВ (КРАКІВ, ПОЛЬЩА)

23-24 травня 2024 р. відбулася чергова 7-ма Конференція Космічних ресурсів, яка проводилася в Центрі Космічних Технологій Краківської гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця (м. Краків, Польща).
  В рамках міжнародного проекту UNIVERSEH викладачі та студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Краківський університет та прийняли участь в роботі конференції.
  Кафедру геодезії та землеустрою представляли доцент Денис Кухтар з лекцією на тему «Modeling the movement of Antarctic glaciers using the Copernicus Earth observation data» та студентка групи ГЗ-21-1 Діана Яворська з доповіддю на тему «Geodynamic monitoring of the Earth's surface over the potash salt mine deposits using SAR interferometry: a case study on Kalush Mine, Ukraine».
  Під час конференції проведено зустрічі з колегами кафедри охорони гірничих територій, геоінформатики та гірничої справи, налагоджено нові контакти для подальшої наукової співпраці.
  Висловлюємо подяку за надану можливість академічної мобільності координатору проекту UNIVERSEH проф. Олегу Витязю та організаційному комітету конференції на чолі з директором Центру космічних технології проф. Тадеушу Уль.