УЧАСТЬ КАФЕДРИ ПУА В КРУГЛОМУ СТОЛІ ЩОДО МЕНТОРСТВА ТА ТЬЮТОРСТВА У ВИЩІЙ ОСВІТІ

28-29 лютого 2024 року в дистанційному форматі на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили за підтримки проекту ЄС Еразсус+ "Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО" відбувся круглий стіл "Професійне наставництво для дієвості публічного сектора в умовах війни та повоєнної відбудови". Партнером у проведенні заходу виступила й кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ.

До роботи круглого столу долучилися професори Іван Лопушинський та Віктор Петренко і доцентка Марія Баран. Завідувач кафедри ПУА Іван Лопушинський виступив на секційному засіданні "Кадрове забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування: виклики та перспективи" з доповіддю на тему "Удосконалення нормативно-правового механізму підготовки публічних службовців до професійної діяльності".

Вітаємо колег з черговими професійним підтвердженням їх високої кваліфікації та експертності.