У здоровому тілі - здоровий дух!

Саме спорт виховує волю до перемоги, здатність долати перешкоди на шляху та плекає в кожному з нас дух переможця!

Вчора в ІФНТУНГ дунь був дуже насичений: з нагоди Міжнародного дня студентського спорту Студентський парламент організував змагання першокурсників зі всіх інститутів. Команди змагалися в таких видах спорту: футбол, волейбол, баскетбол, шахи, настільний теніс та ін.

1Відзначимо, що наш університет має всі можливості для розвитку спортивного потенціалу студентства. Насамперед, це – викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, які виховали не одну плеяду спортсменів всеукраїнського та міжнародного рівнів, це – майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу, призери чемпіонатів Європи та світу, заслужені тренери України.

2Щоб у здоровому тілі був здоровий дух, в ІФНТУНГ функціонує потужна спортивна матеріально-технічна база. Чого лише вартий оновлений стадіон спортивного комплексу ім. А. П. Гемби! Це – важливий спортивний об’єкт не лише регіонального, але й державного значення.

Тож за підсумками змагань вітаємо переможців:

1. Інститут нафтогазової інженерії
  2. Інститут інженерної механіки
  3. Інститут архітектури, будівництва та енергетики

Сили, оптимізму, віри й ще більше перемог!