У підтримці та партнерстві – сила української вищої освіти

Сьогодні в стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  очільники провідних ЗВО Прикарпаття -  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Прикарпатського Національного Університету Ім. В. Стефаника, та Івано-Франківського національного медичного університету зустрічались з делегацією Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, яку очолювала ректор – Тетяна КАГАНОВСЬКА.

На робочі зустрічі були обговорені нагальні питання розвитку освітньої діяльності, взаємодії зі стейкхолдерами та перспективи подальшої співпраці. Підвалини майбутньої співпраці з ІФНТУНГ були закладені у договорі про співпрацю, яку підписали ректор університету Ігор ЧУДИК та очільниця харківського ЗВО. Реалізація договору передбачає підтримку та допомогу університету, який продовжує працювати у складних умовах війни та щоденних обстрілів, у подолання окремих викликів. Зокрема, у Договорі прописана некомерційна співпраця у підготовці здобувачів вищої освіти за спеціальностями 103 – Науки про Землю та 185 – Нафтогазова інженерії та технології.

Крім того, свою підтримку Каразінському університету висловили й інші очільники ЗВО щодо готовності надати допомогу у забезпеченні безперебійного якісного навчального процесу для студентів та викладачів Харківського національного університету імені Василя Каразіна. Позиція прикарпатських університетів дозволить не лише зберегти кращі ЗВО України, а й примножити здобутки української вищої освіти!