У Міжнародний день молоді отримали відзнаки від міського голови

Четверо студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримали до Міжнародного дня молоді, який відзначається 12 серпня, подяки й грамоти від міського голови Івано-Франківська Руслана МАРЦІНКІВА. Мер високо оцінив їхні лідерські якості та ініціативу, здобутки й втілені проекти.

Активна життєва позиція, організаторські здібності наших студентів – варті захоплення. Судіть самі! Серед нагороджених подяками – члени Студентського парламенту (СП) ІФНТУНГ: керівниця проєктів «Євроклубу «Молодь Діє», а сьогодні  стажерка Департаменту молодіжної політики і спорту Тетяна ОЛЬХОВСЬКА,  член СП ІФНТУНГ та кращий студент Андрій РОМАНЮК, членкиня СП Аліна МАЛІНОВСЬКА. Грамоту за активну громадську та волонтерську діяльність отримала в.о. голови Студентського парламенту ІФНТУНГ Тетяна МОХНАТКІНА.

Університетська спільнота вітає своїх студентів-лідерів, студентство та молодих викладачів й науковців з Днем молоді! Бажаємо молодим вдалих ідей, сміливих мрій та успішної реалізації всього задуманого. Хай ваші досягнення та здобутки будуть гідно оцінені та приносять користь вашій багатостраждальній Вітчизні!

Акутуальні новини