Цікаві можливості для аспірантів у лабораторії Дністровського БУВР

14 жовтня 2024 року аспіранти 1 року навчання кафедри екології разом з гарантом ОНП професором Мандриком О.М. відвідали сучасну лабораторію моніторингу вод Західного регіону України , яка проводить спостереження за станом масивів поверхневих вод, керуючись Водною Рамковою Директивою ЕС.. Завідувач лабораторією пані Засідко М.С. провела цікаву екскурсію, під час якої аспіранти мали можливість ознайомитися з унікальним обладнанням лабораторії: газові хроматографи, рідинний хроматограф з мас спектрометричним детектором, спектрометр з індуктивно-зв»язаною плазмою для визначення важких металів, роторний випарник для підготовки проб, кондуктометр та багато інших. Лабораторія акредитована згідно з європейськими стандартами ISO/IEC 17025:2019.

Приємно відзначити, що лабораторне заняття з дисципліни «Експериментальні дослідження в екології» з аспірантами провели працівники лабораторії Михайло Микицей та Мар»яна Стах, які є аспірантами 2 курсу кафедри екології і проходять педагогічну практику за професійним спрямуванням.

Також аспіранти мали можливість поспілкуватись з керівником Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології паном Фриговичем Володимиром Васильовичем.

• Цікаві можливості для аспірантів у лабораторії Дністровського БУВР