Цікава практика в студентів-туристів

Триває навчальна польова практика студентів 2 курсу спеціальності «Туризм» (кервники практики доцент Коробейникова Я.С., асистент Павлюк Людмила Іванівна).

Програма практики передбачає знайомство з діяльністю стейкхолдерів туристичного процесу в місті вано-Франкіську. Група відвідала Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків,  туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради (Управління міжнародних зв'язків, туризму  та промоції). Велика подяка п. Уляні  Ганчак-Басараб та Наталії Гугіль за змістовні  цікаві розповіді про діяльність управління та відділу туризму.

Відбулася дискусія щодо промоції міста як туристичної дестинації. Студенти також познайомилися з готельною інфраструктурою міста та відвідали готель «Станіславів».

Проведена екскурсія на «Promprylad», на якій студенти знайомилися з основними локаціями цього креативного простору та подискутували про можливості перетворення його в повноцінний туристичний об’єкт.

Практика триває до 11.07., попереду ще знайомство з інфраструктурою закладів харчування міста Івано-Франківська, суб’єктами туристичного бізнесу та іншими туристичними об’єктами.

• Абітурієнтам
  • Станіславів