Тримаємо стрій завдяки єдності команди

Перший шок від російської ракетної атаки по ІФНТУНГ минув, оцінено збитки, ведуться термінові роботи з відновлення, накреслено першочергові завдання.

Прийшло й усвідомлення безпрецедентної допомоги з ліквідації наслідків ворожої атаки, яку у перші години надали Івано-франківська обласна та міська влада, ДСНС, наші працівники, студенти, партнери, випускники, бізнес.

Ми щиро вдячні за допомогу кожному працівнику та студенту, кожній організації та компанії, які оперативно мобілізувались та підставили своє плече університету у цей нелегкий час.

Завдяки вам наш університет вистоїть та відродиться. Адже  сьогодні є чітке розуміння того, що ми - єдина команда, з якою нам йти тільки вперед і тільки - до Перемоги.

Вцілілий герб у зруйнованому корпусі університету - це переконливий знак, що ми таки побудуємо енергетичний університет майбутнього і  що все буде Україна!

Величезна подяка всім причетним,

ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик