Три студентки ІФНТУНГ отримали Президентську стипендію

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відповідно до Наказу   МОН № 316 від 13.03. 2024 року  «Про призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2023-2024 н. р.» поповнився одразу трьома стипендіатками.  Вже стало доброю традицією, що студенти ІФНТУНГ серед багатьох ЗВО Прикарпаття щороку посідають місця у списках стипендіатів престижних державних академічних премій.

Студентки Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Ксенія ГУЛЯК (гр. ІС-21-1),  Інституту інформаційний технологій Анастасія ЗБРОЙ (гр. ІВЕ-22-1  ) та Факультету природничих наук Лідія ТУРЯНСЬКА (гр. НЗФ-21-1) здобули стипендії завдяки своїм високим результатам  у навчанні.

Університетська спільнота вітає кращих студентів з високою відзнакою та бажає й надалі тримати високу планку!