«Той день, коли закінчиться війна…»

В переддень Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва і Дня проголошення УПА Центр культури і дозвілля студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу провів онлайн-годину пам’яті, присвячену оборонцям нашої держави.

Гордість за їхній подвиг і біль гірких втрат переплелися у спогадах про звитяжців, які поклали свої життя за Батьківщину. Адже Іловайськ, Дебальцево, Донецький аеропорт, інші трагічні сторінки української недавньої історії, писані кров’ю наших сучасників. Багатьох знаємо особисто. Студент ІФНТУНГ Тарас Зозуля загинув в АТО захищаючи Луганський аеропорт.

Тож для юнаків і дівчат з Інституту економіки (групи ЕК-21-1; МН-21-1, викладач Н.М.Концур –Карабінович), які забралися сьогодні онлайн вшанувати героїв хвилиною мовчання й годиною спогадів, кадри відеохроніки – то не просто кінодокументалістика, а частина їхнього власного життя. Саме за життя й подякували захисникам віршами, зітканими з глибокої пошани за жертовність і мужність, що залишаться прикладом для багатьох поколінь українців і будуть не раз згадані й після «…того дня, коли закінчиться війна». 

Захід підготували керівник гуртка Любомира  Яремійчук Та провідний інженер ЦКІДС Олексій Морозов спільно із студентами ІФНТУНГ Софією Головатою ( ВК-18, Інститут нафтогазової інженерії) ;  Аліною Кліщ, Мартою Мушанською (ОП-20-1 Інститут економіки та менеджменту) ; Яною  Фуфалько (ФІЛ-21-1 Інститут гуманітарної підготовки та державного управління) , Андрієм Романюком (ІСТ-20 Інститут інформаційних технологій).

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22
  • 22
  • 222