Теоретичні знання підкріплені практичним досвідом являються найкращим результатом.
В рамках співпраці між кафедрою Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕХНОГАЗ» у червні 2023 року була проведена зустріч, на яку були запрошені представники обох сторін а також студенти освітньо-професійної програми Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
![1](/sites/default/files/inline-images/1_12.png)
Представник від ТОВ «НВП ТЕХНОГАЗ» Василь Гусаровський детально розказав про компанію а також про види реалізованих об'єктів (магістральні нафтопроводи та газопроводи; споруди гірничопромислових та добувних підприємств; споруди підприємств нафтодобувної та газової промисловості).
![2](/sites/default/files/inline-images/2_9.png)
Ґрунтовно розказав про виконувані для замовників проекти та про специфіку їх створення.
![3](/sites/default/files/inline-images/3_6.png)
![4](/sites/default/files/inline-images/4_3.png)
![5](/sites/default/files/inline-images/5_2.png)
![6](/sites/default/files/inline-images/6_1.png)
Навів приклади 3D моделювання, яке призначене для ефективнішої передачі, обробки та перевірки документів на основі креслень.
![7](/sites/default/files/inline-images/7_1.png)
![8](/sites/default/files/inline-images/8.png)
![9](/sites/default/files/inline-images/9.png)