Тема виступу: "Хвильові технології для інтенсифікації процесів нафтовидобутку та підготовки нафти".

16 квітня 2024 року відбулася зустріч із стейкхолдером, провідним інженером управління підвищення нафтовідачі , департаменту розробки родовищ ПАТ Укрнафта, канд.техн.наук Шуміліним Тарасом Володимировичем.

Студенти 3 та 4 курсів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Інститут архітектури, будівництва та енергетики

послухали цікаву лекцію про новітні технології підвищення видобутку нафти у Карпатському регіоні.

Висвітлено основні проблемні моменти погіршення роботи електроприводного нафтового обладнання та перспективні засоби збільшення притоку нафти у свердловинах, що давно експлуатувались.

Наведено багато прикладів із багаторічного, особистого, практичного досвіду на родовищах Прикарпаття.

Такі зустрічі є вкрай важливими для студентів