Технопікнік - 2024

У фоє головного корпусу ІФНТУНГ гамірно від самого ранку. Учні старших класів ліцеїв та коледжів Івано-Франківська та області прийшли, попри  негоду, знайомитись з університетом, адміністрацією, дирекціями, викладачами та студентами, інноваційним обладнанням, спеціальностями та освітніми програмами. Інтерактивнісь заходу зашкалює!

Старшокласники з понад 30 шкіл зграйками рухаються від локації до локації, які підготували шість інститутів та один факультет університету. Архітектурні макети, світлові інсталяції, робототехніка, сучасні теодоліти, вимірювальні прилади, різноманітні схеми тощо: до всієї цієї магії, яка рухається, гуде, світиться, можна доторкнутись. Познайомитись з інноваційним обладнанням школярі поспішають в Центр інноваційного розвитку. Адже не кожен день побачиш, як працює 3D-принтер та сучасні засоби проектування, як функціонує  виробнича, в якій розміщено реальне виробниче обладнання: малі й великі фрезери, токарно-фрезерний верстат,  лазерні гравери-різаки; верстаки, пневмокомплект тощо. Наші студенти мають доступ до цього сучасного обладнання з числовим програмним керуванням і можуть втілити в матеріалі власні розробки.

«Провести «Технопікнік» в єдиному технічному університеті на Прикарпатті  – це вдала нагода не лише привабити абітурієнта, – ділиться думками ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК (він дуже задоволений масовістю зацікавлених технічними професіями). – Це також чудова можливість просувати інженерні спеціальності, які вже сьогодні стоять у пріоритеті найзатребуваніших спеціальностей для відбудови країни після війни. Зруйновані енергетика, цивільна інфраструктура, житло становлять виклики й для начальних закладів. І наш університет, який розбудовується сьогодні як енергетичний, до цих викликів готовий: адже готує більшість енергетичних, з урахуванням зеленої енергетики, та інших інженерних спеціальностей. Сьогодні нікому не цікаво сидіти  в актовій залі та розглядати презентації.  Майбутні абітурієнти прийшли побачити все на власні очі та спробувати власними руками». 

Гості залюбки спілкуються з очільником Приймальної комісії, директорами інститутів та студентами різних спеціальностей. Вони найкраще можуть пояснити умови вступу, переваги навчання та студентського життя в ІФНТУНГ.

Великою популярністю серед гостей користується університетський талісман – Грифон. Він – самостійна фотозона. Хто злякався сьогодні поганої погоди, багато втратив. Але можливість надолужити буде: адже до 3 червня в ІФНТУНГ продовжуються екскурсійні воркшопи для випускників. Запрошуємо долучатись!

 

Більше фото за посиланням

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4