Технології майбутнього – вже поруч із нами

У ці хвилини в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувається4 презентація для викладачів і студентів портативного пристрою  3D побудови в реальному часі SLAM R100 від Олексія Куценка та за участю фахівця з аерофотознімання, геодезичного вишукування й картографії Віталія Керкера.

Особливий інтерес до розробки виявили представники Інституту архітектури, будівництва та енергетики, адже пристрій, розроблений компанією a-GEO, поєднує модуль бачення LiDAR, високоточний інерціальний навігаційний модуль і високопродуктивні комп’ютерні модулі. Завдяки інтегрованому дизайну,  роботі в один клік і вбудованому алгоритму реконструкції Alpha-GEO Multi-SLAM його можна використовувати для отримання хмари точок, що дублює навколишній простір, створення моделей і реалізації надшвидкої віддаленої співпраці.

Презентацію приладу в стінах ІФНТУНГ забезпечив Науково-дослідний інститут нафтогазової енергетики та екології в особі в.о. директора Андрія Грицанчука.