Технологічний фестиваль Stem Fest

Фестивальt провели з нагоди завершення навчального року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.
  Під час фестивалю відбулася зустріч з представниками бізнесу та відповідних структурних департаментів міста та області, зокрема були присутні фахівці в сферах геодезії, проектування, архітектури та конструювання. Студенти-випускники мали змогу познайомитися зі своїми майбутніми роботодавцями, а абітурієнти дізнатися більше про майбутній фах та його затребуваність. Зустріч відбулась під егідою "Асоціації сертифікованих геодезистів України" зокрема її керівника в Івано-Франківській області Ковтуна Віталія.
  Сучасні геодезичні прилади були представлені на стенді кафедри "Геодезії та землевпорядкування", серед них перший в Україні мобільний лазерний сканер SLAM з технологією AlphaGEO SLAM R100.
  Також на стенді були представлені GNSS-приймачі з вбудованим датчиком нахилу та електронним лазером - серед них приймач Alpha GEO GeoPuls.
  Прилади для фестивалю надало ТОВ "Геофікс".

Додаткова інформація новин: