28.05.2025 студенти-бакалаври та магістри спеціальності «Екологія» ІФНТУНГ відвідали міську екологічну станцію в Івано-Франківську.
У програмі — знайомство з роботою станції, участь у сеансі гарденотерапії
та огляд теплиць з лікарськими й декоративними рослинами
Студенти дізналися про сучасні енергоефективні технології у тепличному господарстві та спробували себе у догляді за рослинами.
Це був не просто візит, а справжнє екологічне натхнення для нових ідей та ініціатив
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ – у світовому фінтех-просторі!
-
Магістратура в ІФНТУНГ – це більше, ніж диплом
-
Архітектура, що починається з людини
-
Подвійний диплом і міжнародне визнання: магістерська програма IT4SEE в ІФНТУНГ
-
Студенти кафедри КМВ ІФНТУНГ – серед фіналістів Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування – 2026»