Студентська конференція

02.12.2021 відбувся етап студентської конференції на кафедрі екології. Були представлені доповіді: . Мороз Вікторія Віталіївна (ЕКО-18-1), Тема: Екологічні проблеми видобутку калійної сировини на прикладі м. Калуш. Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри екології Орфанова М.М.; Микитин Назар Денисович (ЕКО-18-1), Тема: Принципи та проблеми утилізації акумуляторів. Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри екології Орфанова М.М.; Стах Мар’яна Олександрівна (ТЗКм-21-1), Тема: Використання надлишкового активного мулу очисних споруд ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри екології Орфанова М.М. Вацеба Андрій Ігорович (ЕКО-19-1) Тема: Вплив електромагнітного поля на живі організми та здоров’я людини. Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри екології Орфанова М.М.; Маркович Єва-Марія Валеріївна (ЕКО-21-1), Тема: «Перспективність деревних рослин як субстратів лишайників-епіфітів в умовах урбанізованих територій ». Науковий керівник: к.б.н.,  доцент кафедри екології Глібовицька Н.І.; Головчак Артем Віталійович (АКП-21-1), Тема: "Автоматизовані системи екологічного моніторингу". Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри екології Москальчук Н.М.; Бродзяк Мар’яна (ЕКО-21-1), Тема: "Визначення  якості атмосферного повітря за допомогою ліхеноіндикації на прикладі м.Монастириська". Науковий керівник: к.г.н., доцент кафедри екології Зорін Д.О.

Доповідачі яскраво продемонстрували свої наукові розробки та відзначились компетентністю у дискусіях. Вітаємо всіх учасників студентської конференції та бажаємо успіхів у другому етапі.

• доповідь