Студентки ІФНТУНГ взяли участь у міжнародному саміті Perspektywy Women in Tech Summit

Студентки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) презентували Україну й університет у Варшаві на одній з найбільших STEM, Tech та IT подій Європи й Азії для жінок - Perspektywy Women in Tech Summit 2022. Подія проводиться кілька років поспіль з метою об’єднання усіх жінок, які задіяні у бізнесі, для покращення економічного стану та росту IT/tech екосистеми.

1Студентки нашого університету, які також є учасницями філіалу Дівчат STEM, який працює при науковому містечку «Нова Енергія», виграли грант на участь у Perspektywy Women in Tech Summit 2022. Серед переможниць: Юлія Григораш (гр. ІВЕ-20-1 ), Юлія Піщак (гр. ЕТ-18-1), Юлія Худицька (ЕТМм-21-1), Анастасія Балан (гр. ІП-20-2), Ірина Бабчук (гр. КІ-21-1), Христина Савків (гр. КІ-21-1).

Загалом Perspektywy Women in Tech Summit 2022 охопив понад 10 000 учасниць з 84 країн світу . На нього з’їхалися представниці 50 найбільших технологічних компаній (Intel, Google, Orange, Accenture, Electrolux, Allegro, Glovo та ін.) і найкращих технічних університетів Польщі та світу, стартаперки, власниці бізнесу, it-спеціалістки. У межах програми саміту – виступи понад 500 спікерів, 77 воркшопів про Метавсесвіт, веб 3.0, NFT, 5G, програмування, штучний інтелект 3.0, кібербезпеку, зона менторства, нетворкінг, лекції, презентації тощо.

За словами студенток, участь у цьому саміті -  це колосальний досвід, неймовірні емоції, нові знання і знайомства, мотивація і впевненість у тому, що вони рухаються в правильному напрямку.

 

  • 1
  • 2
  • 3