Студентів ІЕІ відзначено на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Екологічна безпека"

Cтуденти Інженерно-екологічного інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Микицей М., Юпин В., Цаволик М. взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що відбувся на початку квітня 2017року у Кременчуцькому
За результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» конкурсні результати Юпин Василини та Цаволик Марії були відзначені дипломами Оргкомітету II ступеня «За високий рівень знань» за підписом Голови конкурсної комісії.національному університеті ім. М. Остроградського. В Олімпіаді брали участь близько 80 студентів ВНЗ зі всієї України.

Студент Михайло Микицей посів III місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» та був нагороджений грамотою.

Щиро вітаємо наших студентів з почесною відзнакою і бажаємо їм подальших перемог!