Студентам про інформаційні технології в управлінні бізнесом від Дебет Плюс

16.03.2023 студенти спеціальності 071 - Облік і оподаткування та 051 - Економіка в рамках співпраці з компанією Дебет Плюс прослухали лекцію від директора з маркетингу п. Мозгового Сергія Анатолійовича про сучасні інформаційні системи в управлінні бізнесом.

Дебет Плюс - це компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації фінансових процесів на підприємствах. Вони мають великий досвід у цій галузі та готові поділитися своїми знаннями зі студентами.

Лекція зацікавила усіх, хто вивчає питання управління бізнесом, ефективним використанням інформаційних технологій та автоматизацією бізнес-процесів.

Під час лекції студенти дізналися про те, які інформаційні системи використовуються в управлінні бізнесом, як вони допомагають знижувати витрати та збільшувати ефективність діяльності підприємств, також дізналися про приклади успішного впровадження програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів та інші цікаві питання.

Детально запрошений лектор детально розкрив питання автоматизації обліку праці та її оплати в програмі Дебет Плюс та управління витратами на оплату праці.

Молодь здобула корисні знання про інформаційні системи в управлінні бізнесом, поглибила свої фахові компетентності.