ІФНТУНГ упевнено розвивається як енергетичний університет, тому співпраця з галузевими партнерами стає ще важливішою.
Особливого значення ця взаємодія набуває зараз, коли ІФНТУНГ реалізує стратегію розвитку як енергетичного університету. Для таких спеціальностей, як G 3 - «Електрична інженерія», партнерство з бізнесом і виробництвом – ключ до якісної освіти. Адже сьогодні грамотні енергетики, які розуміють сучасні тенденції галузі, буквально на вагу золота.
Саме тому за ініціативи Кафедра електичної інженерії для студентів спеціальності G 3 освітніх програм «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» першого бакалаврського рівня та «Електротехнічні системи електроспоживання» й «Модернізація та відновлення електроенергетики» другого магістерського рівня вищої освіти відбувся цикл лекцій від надійного партнера ІФНТУНГ – АТ Прикарпаттяобленерго.
Протягом двох днів фахівці компанії ділилися актуальними знаннями про енергоринок, управління активами, стратегічне планування та міжнародні проєкти.
- Олег Сеник, директор з управління активами АТ «Прикарпаттяобленерго», розповів про особливості ринку електроенергії та реальні механізми його роботи.
- Андрій Грабчук, начальник відділу стратегічного планування та аудиту, поділився досвідом управління змінами та розвитку компанії в умовах війни.
Зустріч пройшла у професійній та натхненній атмосфері.
Такі ініціативи — це реальний крок до зміцнення статусу ІФНТУНГ як енергетичного університету, що готує фахівців нового покоління.