STEM FEST: найбільш знакова локація ІФНТУНГ

STEM FEST – технологічний фестиваль з нагоди завершення навчального року, розпочинається з найбільш знакової локації ІФНТУНГ – його візитівки – верстату-качалки. Тут традиційно до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України відбуваються урочистості, які справедливо можна назвати іменинами університету, бо саме ІФНТУНГ – єдиний в Україні університет нафтогазового профілю ІV рівня акредитації, забезпечує понад 50 років цю галузь висококваліфікованими кадрами.

Грандіозне свято з Королевою Нафти, посвята у студенти нафтою – таке дійство побачиш тільки у нас в університеті, якщо, звісно, знайдеш своє покликання серед широкої палітри нафтогазових спеціальностей. А сьогодні на цій локації – трішки накачаної нафти, спроба посвятитись у нафтовики та унікальна фотозона!

Акутуальні новини