Стажування персоналу кафедри в НУ «Львівська політехніка»

14 березня викладачі кафедри відвідали Інститут геодезії НУ «Львівська політехніка» та розпочали стажування в лабораторії Trimble Technology Lab від американської компанії Trimble.
  Основною тематикою стажування є наземне лазерне сканування. Учасники мали можливість отримати досвід роботи з лазерним сканером Trimble TX6, виконати сканування та попереднє опрацювання даних в програмі Trimble RealWorks. Основним спікером був доцент Ігор Савчин, який провів тренінг та розповів про свій багаторічний досвід лазерного сканування на різних обʼєктах.
  Окрему подяку висловлюємо директору Інституту геодезії професору Корнилію Третяку та завідувачу кафедри вищої геодезії та астрономії доценту Богдану Джуману за організацію стажування.