Співпраця набирає оберти

Представники АТ «Укргазвидобування» завітали у п’ятницю до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В ході робочого візиту були обговорені питання загальної співпраці компанії з провідним ЗВО нафтогазового профілю, створення лабораторії нафтогазового обладнання, а також надзвичайно важливі для обидвох сторін аспекти підготовки висококваліфікованих кадрів для галузі й забезпечення навчання та стажування студентів у рамках партнерських угод.

Слід зазначити, що така співпраця взаємовигідна, оскільки прискорює становлення молодих фахівців в умовах реалізації дуальної форми здобуття вищої освіти й забезпечує стейкхолдерів кваліфікованим персоналом, повністю готовим до роботи, відповідно до вимог роботодавця.