Спільний освітній простір формують ІФНТУНГ та ТОВ «Газорозподільні мережі України»

У Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася важлива зустріч з представниками філій ТОВ «Газорозподільні мережі України» — АТ «Вінницягаз», АТ «Хмельницькгаз» та АТ «Львівгаз». Метою стало започаткування формування спільного освітнього простору на базі дистанційного навчання.

Учасниками обговорення стали представники як університету, так і товариства, серед яких: ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій ЗІКРАТИЙ, начальник відділу навчання та розвитку персоналу Товариства Тетяна ІВАНЧЕНКО, радник із технічних питань АТ «Львівгаз» Руслан СИЧ, начальник департаменту управління персоналом Вінницької філії «Газмереж України» Валерій КУЛІЙЧУК та  начальник відділу навчання та розвитку персоналу цієї ж філії Андрій ЛЕОНОВ, начальник відділу цифровізації та дистанційного навчання Мар’ян СЛАБІНОГА, координаторка дуальної освіти, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Ірина ПЕРЕВОЗОВА, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Віталій ЦИХ та   професор цієї ж кафедри Орест СЕРЕДЮК, голова Ради молодих вчених Василь ВИТВИЦЬКИЙ, директор Інституту нафтогазової інженерії Володимир БОГУСЛАВЕЦЬ,  завідувач кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв Василь ЗАПУХЛЯК та доцент цієї ж кафедри Олександр ІВАНОВ.

Університетське бачення простору представили проректор Сергій ЗІКРАТИЙ, начальник навчального відділу Ігор ШОСТАКІВСЬКИЙ та керівниця Центру дистанційного навчання Наталія ПІНДУС.

Учасники зустрічі обговорили конкретні кроки майбутньої співпраці між ІФНТУНГ та ТОВ «Газорозподільні мережі України». В умовах постійного розвитку галузі, зростає потреба в підготовці нових фахівців і перекваліфікації вже працюючих спеціалістів.

Серед ключових тем:

  • створення пілотного проєкту навчання для студентів спеціальностей 185 "Нафтогазова інженерія та технології" та 175 “Інформаційно-вимірювальні технології” на рівнях бакалаврату та магістратури без відриву від виробництва;
  • можливість здобуття освіти працівниками ТОВ у форматі очного, заочного та дуального навчання;
  • впровадження навчання на університетській платформі Moodle як ключового інструменту дистанційної освіти.

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері, що особливо відзначила Тетяна ІВАНЧЕНКО. Результатом зустрічі стане плідне партнерство та реальні кроки до створення якісного, сучасного освітнього середовища. Усі присутні висловили впевненість у тому, що цей проєкт матиме успішне майбутнє.

Додаткова інформація новин:

ОСТАННІ НОВИНИ

На думку фахівця