СОРТУВАННЯ ТА РЕСАЙКЛІНГ ВІДХОДІВ НА ПРАКТИЦІ

11 квітня доцент Марія Орфанова і студенти групи ЕКО-21-1 провели заняття з дисципліни «Утилізація відходів» на громадській сортувальній станції «RE:space», яка знаходиться на території інноваційного центру «Промприлад. Реновація».

Учасник проєкту «RE:space» Назар розповів як ГО «Нуль відходів Івано-Франківськ» реалізувала ідею створення сортувальної станції, про актуальність сортування побутових відходів, яким чином організований прийом відходів від населення та організацій, що для кожного виду відходів є окремий маркований контейнер для збору пет-пляшки, плівки, яка тягнеться, контейнерів з-під миючих засобів, тетра-пак, паперу трьох видів та паперових стаканчиків, скла двох кольорів, тканинних відходів та інших видів відходів. Запросив долучитися до свідомого сортування відходів та приносити побутові відходи на сортувальну станцію «RE:space», яка працює щосуботи з 11 до 17 години.

Студенти змогли побачити як відбувається ресайклінг і не аби який інтерес викликав гранулятор, на якому виготовляють з кавової гущі паливні пелети для обігріву приміщення.

• СОРТУВАННЯ ТА РЕСАЙКЛІНГ ВІДХОДІВ НА ПРАКТИЦІ