Сказано – зроблено!

Буквально днями Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу підписав Меморандум про співпрацю з Комунальним закладом «Дім воїна» Івано-Франківської міської ради, а вже є перші результати. Оскільки наші захисники потребують реабілітації, університет надав військовим та ветеранам можливість відвідувати заняття з плавання у басейні Спорткомплексу ім. Гемби А.П.

Цей перший крок у напрямку практичної реалізації положень Меморандуму було зроблено невідкладно у відповідь на звернення «Дому воїна». Ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик переконаний в необхідності інтенсивного розгортання розпочатої співпраці, аби підписані угоди не залишились на папері, а були ефективними й суспільно корисними. Оздоровлення наших воїнів – в пріоритеті.

Всім зацікавленим повідомляємо, що звертатись можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15 (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спорткомплекс імені А.П. ГЕМБИ).

Заняття можливі щочетверга о 10:00. Щоб долучитися до групи, необхідно зареєструватися за формою ⬇️

https://forms.gle/YT5g6fTnF41mKCSK7 і надати:

- довідку від сімейного лікаря для відвідування басейну;

- фотографію 3x4 для оформлення перепустки;

Слід також підготувати:

- купальний костюм;

- гумові капці;

- шапочку, окуляри для плавання;

- рушник, гель для душу.