Швидше, вище, сильніше: ІФНТУНГ - 55!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відзначає славний ювілей: нам – 55! Саме 2 січня 1967 року наказом профільного міністерства створено Івано-Франківський інститут нафти і газу!

1За цей час пройдено непростий шлях становлення й розвитку. Інститут нафти і газу виріс до масштабів єдиного енергетичного національного технічного університету нафти і газу, освітнього й наукового закладу ІV рівня акредитації, добре ім’я якого тепер знають не лише в Україні. Наші студенти представляють географію цілого світу, наші випускники, яких близько 60 тисяч, успішно працюють на всіх континентах в різних країнах і з гордістю кажуть, що їхня Alma-mater – ІФНТУНГ, а ми пишаємось ними.

2Університет жив і змінювався разом з нашою державою: коли Україна стала незалежною, він виявився одним із важливих чинників її енергетичного суверенітету. Зараз у його складі вісім інститутів, в тому числі кафедра військової підготовки та три коледжі. Заклад реалізує важливі освітні й наукові проєкти у співтоваристві з іноземними партнерами..

3Європейський вектор розвитку ІФНТУНГ чітко простежується і в науковій діяльності, орієнтованій на подолання глобальних викликів карбонізованої економіки, розв’язання проблем енергетичної безпеки нашого суспільства, неефективного використання природних мінеральних ресурсів, переорієнтації промисловості, буття людини на відновлювальні джерела енергії.

Всі зусилля колективу спрямовані на те, щоб ІФНТУНГ, відповідно до олімпійських гасел, рухався до нових здобутків швидше, сягав дедалі вище і ставав сильнішим!

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4