Щоб наблизити теорію до практики

Нові вимоги до рівня вищої освіти передбачають  впровадження сучасних методик викладання для забезпечення високої якості підготовки фахівців, адаптацію освітньо-професійних програм (ОПП) до сучасних вимог роботодавців, а також залучення професіоналів-практиків і стейкхолдерів до проведення базових дисциплін. Щоб відповідати новим вимогам, максимально наблизити теоретичну підготовку до практики та підготувати студентів до сучасних викликів ринку праці в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) постійно проводяться зустрічі, лекції, тренінги, практичні заняття зі стейкхолдерами ОПП.

Так, днями начальник відділу стратегічного планування й аудиту АТ «Прикарпаттяобленерго» Андрій Грабчук провів лекцію з дисципліни «Енергетичні системи та ринки» для здобувачів вищої освіти рівня бакалавр ОПП «Інженерія відновлюваної енергетики».

Привітав запрошеного лектора-практика відповідальний за ведення дисципліни доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Віталій Цих. Він також ознайомив студентів з особливостями роботи АТ "Прикарпаттяобленерго" та наголосив на важливості участі організації в енергетичних системах та ринку електричної енергії.

Начальник відділу стратегічного планування й аудиту АТ «Прикарпаттяобленерго» Андрій Грабчук представив студентам і викладачам основні напрямки діяльності організації, пов’язані із постачання електричної енергії споживачам, деталізував участь організації в сучасних сегментах ринку електроенергії. Особливу увагу слухачів лектор зосередив на точності прогнозування споживання енергетичних ресурсів, що дозволяє максимально ефективно оцінити потреби у виробництві та постачанні електричної енергії споживачам.

Під час зустрічі також було розглянуто й обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників ОПП «Інженерія відновлюваної енергетики». Представник АТ «Прикарпаттяобленерго»  наголосив, що в організації готові докласти максимум зусиль до підготовки висококваліфікованих молодих фахівців. І ця зустріч – лише початок спільних напрацювань.

 

 

  • 1