Щасливі обличчя випускників післядипломної освіти спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

26 травня 2022 року відбувся успішний захист студентів Інституту післядипломної освіти ІФНТУНГ спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за допомогою дистанційних технологій. Цього року головою екзаменаційної комісії виступив заслужений енергетик України Козань Богдан Євстахійович, який пропрацював на багатьох керівних посадах енергетичних підприємств України. До складу комісії також увійшли завідувач кафедри ЕЕМ, к.т.н., доцент Курляк Петро Омелянович, д.т.н., професор кафедри ЕЕМ Михайлів Микола Іванович, к.т.н., доцент Гладь Іван Васильович та к.т.н.. доцент Бацала Ярослав Васильович.

Більшість випускників вже працює в галузі енергетики України, тому мали змогу отримати додаткові знання під час навчання та виконання своїх магістерських робіт. Тривала підготовка, напружений захист і щасливі обличчя випускників після оголошення присвоєння кваліфікації магістра з електроенергетики.

Вітаємо випускників ІПО  2022 року (Климишин Олена,, Космірак Андрій, Парфан Павло, Фрищин Дмитро, Пилипів Марія) з вдалим завершенням навчання, бажаємо досягнення омріяних вершин у професійній діяльності!