Семінар «Освітні програми: як поєднати особливість програми із нормативними вимогами»

24 вересня 2021 на базі інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся методичний семінар «ОСВІТНІ ПРОГРАМИ: ЯК ПОЄДНАТИ ОСОБЛИВІСТЬ ПРОГРАМИ ІЗ НОРМАТИВНИМИ ВИМОГАМИ», метою якого було обговорення із представниками наукової спільності питань забезпечення якості освітніх програм, обмін досвідом і кращими практиками формування та реалізації освітніх програм, напрацювання напрямів співпраці щодо розвитку спільних освітніх програм.

001

003

004

У роботі семінару взяли участь директорка інституту економіки та менеджменту, проф. Запухляк І. Б.; завідувачі кафедр інституту: проф. Полянська А. С., проф. Перевозова І. В., проф. Фадєєва І. Г., проф. Сімків Л. Є, проф. Кафка С. М., доц. Бережницька У. Б.; гаранти та члени робочих груп освітніх програм трьох рівнів вищої освіти (проф. Гораль Л. Т., проф. Кісь С. Я., проф. Кінаш І. П., проф. Гуменюк В. В., доц. Тараєвська Л. С., доц. Петрина М. Ю.; доц. Станьковська І. М., доц. Галюк І. Б., доц. Кочкодан В. Б., доц. Ріщук Л. І., доц. Вербовська Л. С.); науковці з багаторічним стажем та досвідом роботи в університеті – проф. Данилюк М. О., проф. Витвицький Я. С.

Відмітимо участь у семінарі гостей – провідних науковців вітчизняних закладів вищої освіти, зокрема проф. Прохорової В. В. – завідувачки кафедри економіки та менеджменту (Українська інженерно-педагогічна академія); проф. Арєф’євої О. В. – завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту (Національний авіаційний університет), проф. Алєксєєва І. В. – завідувача кафедри фінансів (НУ «Львівська політехніка»), проф. Ситник Н. С. – завідувачки кафедри фінансового менеджменту (Львівський національний університет імені Івана Франка), проф. Диканя В. Л. – завідувача кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом (Український державний університет залізничного транспорту); проф. Скворцова І. Б. – професора кафедри економіки підприємства та інвестицій (НУ «Львівська політехніка»), проф. Щурик В. М.

Від стейкхолдерів запрошено начальника департаменту бюджетних розрахунків та податкового планування Групи компаній «Нафтогаз України» д.е.н. Колбушкіна Ю. П. Модераторами зустрічі були д.е.н., проф. Гораль Л. Т. та д.е.н., проф. Полянська А. С.

Під час роботи семінару учасники ознайомились із кращими практиками викладання, наукової роботи викладачів та студентів у вітчизняних ЗВО, їх участі у проєктій діяльності; участі стейкхолдерів у формуванні змістової компоненти освітніх програм; обговорили можливість участі в обміні досвідом, зокрема запрошуючи науковців закладів вищої освіти до викладання для студентів та здобувачів усіх рівнів вищої освіти та формування передумов для такої роботи; запропонували розширити практику спільних наукових та методичних доробок науковців для розширення взаємодії та співпраці.