ХVII Всеукраїнські математичні бої ім. академіка Ляшка завершилися блискучими перемогами вихованців Івано-Франківського фізико-технічного ліцею при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.
Його вихованцям завжди раді в ІФНТУНГ: багато з них стають кращими студентами нашого ЗВО, а згодом випускниками, результати професійної діяльності яких дають всі підстави для гордості. І важливою основою для їхнього успіху у навчанні, а згодом – в обраній спеціальності, поза всяким сумнівом, є фундамент, закладений викладачами ліцею.
Цього разу ми тішимося разом з їхніми наставниками відзнакам, які ліцеїсти здобули в популярному математичному змаганні. Всеукраїнські математичні бої – особливий вид турнірів учнівської молоді з математики, який проводиться під егідою Київського національного університету ім. Шевченка. Особливістю цих змагань є те, що на них збирається справжня еліта юних математиків з цілої країни. Найбільшої гостроти “боям” надає участь у них команд з Києва, Харкова, Львова, Одеси… То ж уже сам факт участі у “боях” є певним визнанням на Всеукраїнському рівні.
Команди Фізико-технічного ліцею перевершили навіть найсміливіші сподівання. За результатами триденних ігор команда старшокласників у складі
Шкунди Максима, група Л-31
Дякуна Артура, група Л-21
Госедло Софії, група Л-33
Досина Андрія, група Л-31
Дронюка Владислава, група Л-21
зайняла ПЕРШЕ місце у своїй категорії.
Команда першокурсників у складі
Мазуренка Михайла, Л-13
Голіней Катерини, Л-13
Бабак Дарії, Л-12
Камінського Арсена, Л-12
Мартинчука Дмитра Л-12
посіла ТРЕТЄ місце у особливому виді змагань - Всеукраїнському математичному Занзібарі.
У цих перемогах – багато праці як ліцеїстів, так і їхніх вихователів. Це вчителі математики Оксана Савчук, Богдан Шарманський, Ольга Тугай, Ірина Попадюк.
А завідувачка кафедри математики Ніна Файчак не тільки викладає математику у трьох учасників команди, але й була керівником команд. Вона найбільше вболівала за виступи ліцеїстів, ділила з ними злигодні проживання у підвалах-укриттях Київського фізико-математичного ліцею підчас нескінченних нічних тривог. Такі вже реалії воєнного часу. Але попри все, українська молодь здобуває блискучу освіту, вчиться перемагати і перемагає.