Робоча зустріч гарантів освітньо-наукових програм спеціальності 101 «Екологія»

1 листопада до Львівського національного Університету безпеки життєдіяльності завітали гаранти освітньо-наукових програм спеціальності 101 «Екологія» провідних закладів вищої освіти західного регіону України – Олег Мандрик, д. т. н., професор, професор кафедри екології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Мирослав Мальований, д. т. н., професор, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В'ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».

Зустрів поважних гостей Василь Попович, д. т. н., професор, т. в. о. проректора з науково-дослідної роботи, гарант освітньо-наукової програми 101 «Екологія» нашого Університету. Науковцям було продемонстровано наукову та академічну базу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, зокрема науково-дослідну лабораторію екологічної безпеки та навчально-наукову лабораторію безпеки довкілля. Під час зустрічі гаранти обговорили питання вдосконалення змісту освітньо-наукових програм та напрямки наукових досліджень у контексті впливу війни на екологічну безпеку у національному та регіональному вимірі, а також можливості подальшої наукової співпраці у безпекоорієнтованій галузі.

• Робоча зустріч