Результати XXXІV науково-технічної студентської конференції в підсекції Електроенергетика

5 травня 2022 року відбувся 2 етап XXXІV науково-технічної студентської конференції в підсекції "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" в ІФНТУНГ за допомогою дистанційних технологій. Приємно, що навіть в такий складний воєнний час студенти продовжують навчатися, досліджувати нові технології, шукати ефективні рішення в галузі енергетики, не втрачають мотивацію та натхнення.

З 27-ми студентських робіт варто відмітити дослідження щодо  переспектив застосування СІП та програм розрахунку SICAD, використання систем рекуперації в електромобілях, фотоелектричних систем, вітрових установок та SMART-GRID, а також новітніх систем вимірювання в нафтогазовій промисловості.

Результати доповідей в секції: 1 місце - Піщак Ю.І. та Феденько В.Я., 2 місце - Паливода М.І., Єрменчук М.Д., Смицнюк Ю.А. , 3 місце - Коршовський Б.В. та Живчин П.П.

Більше фото та програму студентської можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1SfQJN18HFtiL7MOYEyL2xPd7le2wjpSA?usp=sharing

Зображення видалено.