Ректор відзначив активних студентів

Недарма студентство називають авангардом молоді. А активних та беручких представників Студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сміливо можна назвати авангардом нашого студентства. Їхню діяльність, ініціативу, участь у різноманітних проектах високо1 оцінив ректор університету Ігор Чудик.

На зустрічі з активними студентами ректор ІФНТУНГ відзначив їхню працю, енергію та зусилля, активну життєву позицію, патріотизм, роботу у студентському самоврядуванні університету  та нагородив грамотами. Адже їхня робота – це вклад у спільний успіх університету. Ігор Іванович побажав їм й надалі залишатись такими ж сумлінними, старанними, ініціативними людьми, які прагнуть змін.

Студентські парламентарі й надалі мають великі плани щодо розвитку та самовдосконалення студентського самоврядування.

Університетська спільнота бажає нашим активним студентам подальших успіхів та щоб їхні шляхетні мрії стали реальністю!