Разом – до нових професійних горизонтів!

Коло партнерів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розширюється. Сьогодні до нього долучилося ТОВ «БІМ-АРХІТЕКТУРА ТА ІНЖИНІРИНГ». Співпраця обіцяє бути плідною. Адже компанія зацікавлена в молодих і перспективних кадрах із високим рівнем фахової підготовки, а ІФНТУНГ саме таких спеціалістів і готує. Представники компанії, які завітали до університету, мали нагоду ознайомитися з роботою кафедр, лабораторій та на власні очі переконатися, що на такій навчальній базі юнаки та дівчата здобувають саме необхідні для подальшої трудової діяльності навички.

До слова, в компанії  чекають не тільки наших випускників, але й успішних студентів, які можуть стартувати у професії,  обравши дуальну форму освіти. Її переваги очевидні – потужна практика у поєднанні з теорією плюс заробіток на додаток до стипендії.

В кожному разі, перспективи студентів ІФНТУНГ додатково розширюються завдяки підписаній угоді, яка передбачає не тільки співпрацю в науковій та інноваційній діяльності, але й поширення передового досвіду з підготовки висококваліфікованих спеціалістів у нафтогазовій галузі. Попереду -  проведення спільних наукових досліджень, навчально-методичних семінарів та круглих столів, залучення до проведення навчального процесу й практичної підготовки фахівців ТОВ «БІМ-АРХІТЕКТУРА ТА ІНЖИНІРИНГ», вдосконалення програм підготовки випускників та слухачів Інституту післядипломної освіти ІФНТУНГ за пропозиціями партнерів.  Провідні фахівці університету будуть залучені до спільних із партнерами науково-дослідних, дослідно-конструкторських та інших робіт.

Наразі у фокусі уваги ТОВ «БІМ-АРХІТЕКТУРА ТА ІНЖИНІРИНГ»  – фахівці та студенти Інституту нафтогазової інженерії, але надалі коло інтересів компанії, за словами її представників, розширюватиметься й представники інших спеціальностей також зможуть долучитися до започаткованої нині співпраці.