РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ ОБ’ЄДНАВ ВИКЛАДАЧІВ І ЗДОБУВАЧІВ ПУА

Сьогодні здобувачі, студенти та викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ долучилися до написання радіодиктанту національної єдності-2023. У великому колі сім’ї ПУА ми не лише разом з українцями по всьому світу писали диктант «Дороги України», але й детально розбирали усі орфографічні та граматичні деталі тексту вже після його завершення.

Нагадуємо, що радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови, який починаючи від цього року відзначатиметься 27 жовтня.

Авторкою тексту для цьогорічного диктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, а текст читав актор і режисер Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Олексій Гнатковський.