Приз – безкоштовне навчання в ІФНТУНГ!

1 Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Публічне управління та адміністрування в Україні: євроінтеграційний поступ», що відбулася в стінах Івано-Франківського національного технічного університету, була ознаменована важливою подією: призерам Обласної учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління було вручено дипломи, які не тільки є відзнакою їхніх здобутків, але й відкривають нові можливості для подальшої освіти.

Зокрема, переможців олімпіади тепер чекають в ІФНТУНГ в якості студентів. Адже всі переможці та призери серед 11-класників отримали право навчатися за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в ІФНТУНГ за кошти Івано-Франківського обласного бюджету.

Ще один приємний бонус – сертифікати на безкоштовне відвідування басейну ІФНТУНГ, який вручили переможцям ректор університету Ігор Чудик і директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович.