Прихисток під час війни

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну мільйони українців вимушено покинули свої домівки, рятуючись від московських варварів.

Наразі понад 400 внутрішньо переміщених осіб  із зони активних бойових дій знайшли прихисток у гуртожитках Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Вони постійно перебувають у полі уваги ректорату, працівників університету, волонтерів і наших партнерів. Так, завдяки спільній праці в університеті налагоджена ефективна система поселення, постачання та забезпечення людей необхідними для життя речами, одягом, організовано харчування, психологічну реабілітацію. Також безперервно покращуються умови для проживання ВПО.

1Днями на потреби центру прийому біженців в ІФНТУНГ Івано-Франківська обласна організація товариства Червоного Хреста України передала 100 ліжок і 100 матрасів, а раніше - пральні машини. Зараз на порядку денному -  покращення умов та обладнання кухонь і санвузлів.

Дякуємо усім, хто робить благе діло! Разом до перемоги!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!