Професора кафедри ПУА обрано до складу правління Товариства «Знання» України

IX зʼїзд Товариства «Знання» України підбив підсумки  діяльності організації. Делегати зʼїзду схвалили роботу Товариства і його правління за звітний період. Президентом знову обрано Василя Кременя, а головою правління - Василя Кушерця.

Також цього разу до складу правління Товариства вчергове обрано директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ, професора кафедри ПУА Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитра Дзвінчука. Це висока довіра й відповідальність, адже Товариство «Знання» України є наймасовішою громадською науково-просвітницькою організацією в державі: нині воно об'єднує на добровільних засадах десятки тисяч науковців, діячів культури, працівників освіти, охорони здоров'я, спеціалістів сфери виробництва. В усіх регіонах України діють обласні організації Товариства «Знання» України, республіканська організація АРК, Київська і Севастопольська міські організації Товариства, ради і правління яких очолюють знані вчені, діячі культури, громадські діячі. Тож їхнє визнання роботи професора ІФНТУНГ  на просвітницькій ниві робить честь університету й підтверджує його статус у науковому середовищі.

Довідково: Товариство «Знання» України традиційно займається поширенням наукових знань, висвітленням досягнень культури, дбає про розробку та впровадження нових інформаційно-освітніх технологій, працює над створенням потужної інформаційної бази знань.