Про передачу дзвонової установки для метрологічних досліджень побутових лічильників газу кафедрі

В межах договору про взаємовигідну співпрацю компанія АТ «Львівгаз». передала кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Дзвонову установку для метрологічних досліджень побутових лічильників газу, яка використовується для проведення практичної підготовки здобувачів і наукових досліджень магістрів та аспірантів у сфері обліку витрати газів та рідин.

Цей еталон витрати дає можливість здійснювати в динамічному режимі контроль та повірку до 20 лічильників одночасно, використовуються програмовані інформаційно вимірювальні технології для створення комплексів та систем випробувань лічильників різних типів.

Посилання на додаткову інформацію