Працюємо разом (розгляд ОП для магістрів)

Гарант освітньої програми Марія Орфанова представила Освітньо-професійну програму підготовки здобувачів другого (магістратура) рівня вищої освіти, яка врахувала зауваження та пропозиції різних груп стейкхолдерів, а також результати анкетування здобувачів.

У розширеному засіданні кафедри, яке відбувалось в офлайн та онлайн форматах,  взяли участь: члени кафедри екології, члени робочої групи з розробки ОПП, студенти першого рівня вищої освіти, бакалаври спеціальності 101 Екологія другого, третього та четвертого курсів, студенти другого рівня вищої освіти, магістри спеціальності 101 Екологія, аспіранти спеціальності 101 Екологія.

Також були запрошені фахівці-практики, роботодавці у сфері екології охорони навколишнього середовища та випускники кафедри екології: Арсен Пукіш – д.т.н., начальник служби охорони довкілля і моніторингових досліджень ПАТ «Укрнафта», Оксана Лашта – керівника відділу з охорони навколишнього середовища ТОВ «Goodvalley Ukraina»,  Анна Дмитрів – начальник відділу ОНС, ПрАТ «Івано-Франківськцемент»,  Петро Кульба – фахівець з багаторічних стажем на посаді начальника Відділу економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, Михайло Микицей – провідний хімік лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського басейнового управління водних ресурсів, Мар’яна Стах – хімік лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського басейнового управління водних ресурсів.

У ході обговорення активно заслуховувались пропозиції та побажання всіх учасників. Пропозиції та рекомендації були враховані, що дозволило оптимізувати програму для сучасних викликів майбутнього фахівця у сфері спеціальності 101 Екологія.

• розгляд ОП