Студенти ІІІ курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування» Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ завітали до Івано-Франківської міської ради, щоб детальніше дізнатися про функціонування місцевого самоврядування.
Вони пройшли навчальну практику з документознавства та долучилися до роботи ради в реальному часі. Керівник секретаріату Станіслав Козлов провів для молоді ознайомчу зустріч, під час якої розповів про процес прийняття рішень, повноваження депутатів та структуру мерії.
Такі зустрічі – чудова можливість для студентів отримати повне уявлення про роботу органів влади, отримати, завдяки налагодженій співпраці ІФНТУНГ з міською радою, практичний досвід, що стане у пригоді в їхній майбутній професійній діяльності.
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Диплом у руках – майбутнє попереду!
-
ІФНТУНГ готовий зустрічати студентів: безпека, комфорт і можливості для розвитку
-
Випускник, партнер, роботодавець: до 70-річчя Василя Камінського
-
Приймальна комісія ІФНТУНГ працюватиме у вихідні
-
Списки рекомендованих до зарахування вже оприлюднено! Час підтвердити свій вибір!